Menu:

Atsiskaitoma per tokią mokėjimo sistemą, kaip Paypal, registruokitės paspaudę nuorodą:

https://www.paypal.com/lt/mrb/pal=2W7B4D2L652XC
Sign up for PayPal and start accepting credit card payments instantly.

Yra ir kitų, tačiau ši sistema man priimtina, dirba nepriekaištingai, nes rūpinasi savo reputacija, registracija nemokama, jokių asmens kodų ir savo kitų sąskaitų pateikti nereikia. Pateikite teisingus savo duomenis, nes vėliau jie paprašys jūsų asmens ir gyvenamosios vietos identifikavimo. Tinka bet kokios tarptautinės kortelės. Jei neturit, tuomet Swedbank gamina MasterCard nemokamai (jei turit oficialių pajamų), arba SEB bankas gamina VisaVirtuon kortelę, kaina 20 Lt. Su ja galėsite daryti visas operacijas. Prieš susiejant kortelę su Paypal banku, turėkite joje bet kokios valiutos, kuri būtų lygi 1,5 euro, nes tiek kainuos patikra. Vėliau atliksit tam tikrus 2 žingsius ir 1,5 euro bankas grąžina. Visus paaiškinimus galite rasti Paypal banke jums norima kalba.

Kaip prisiregistruoti į PayPal:

Atsivėrusiame pagrindiniame Paypal puslapyje spaudžiame SIGN UP
Atsivėrusiame puslapyje pasirenkame :
Your country or region - Lithuania
Your languange - U.S English
Pasirenkame Personal ir spaudžiame Get Started
Toliau registracijos formą užpildome taip:
Email address – jūsų el. paštas
Choose a password – slaptažodis
Reenter password – pakartoti slaptažodį
First name – Vardas
Last name – Pavardė
Address Line 1 – Adresas (gatvė, namo ir buto Nr.)
Address Line 2 – Adresas (nebūtina)
City – Miestas
State/Province/Region – Apskritis
Postal Code – Pašto kodas
Phone number - Telefono Nr.
Spaudžiame Agree and Create Account.

Jei prašo kortelės numerio, ten nieko galite nerašyti, eikite žemiau ir spauskite Go to my Account.Po užsiregistravimo patikrinkite savo el. paštą, ten jau turėtų būti atsiųstas patvirtinimo laiškas. Tame laiške rasite nuorodą, kurią paspaudę aktyvuosite savo sąskaitą.

 

Galima atsiskaityti ir per AlertPay sistemą. Tai dar visai jauna, oficialiai atidaryta birželio 16 d. 2005 m. Kompanijos ofisas yra Kvebeke (Kanada).  Alertpay palaipsniui užima vis stabilesnes pozicijas. Registruokitės paspaudę šią nuorodą:
https://www.alertpay.com/?xa1DaHttITGuyu8TEPJSoQ%3d%3d


AlertPay - jūsų elektroninė sąskaita, jos pagalba galite pirkti internetu, apmokėti sąskaitas arba tiesiog pervesti pinigus tiesiai į savo sąskaitą Lietuvos bankuose, viskas labai paprasta, įsitikinsite tuo patys.

AlertPay reikalinga (bet nebūtina, jei bankas to neprašo) patvirtinti duomenis, kitaip tariant, jūsų narystė turi būti verified. AlertPay banke tai padaryti galima nusiuntus savo asmens tapatybę ir gyvenamosios vietos adresą patvirtinančius dokumentus. Prisijungę prie banko, prie užrašo Personal Pro Unverified, rasite mažomis raidėmis užrašytus žodžius: become verified. Paspauskite ant jų, ir atsidariusiame puslapyje paspauskite mygtuką su rodykle ir užrašu BECOME VERIFIED. Po to pasirikinte Photo ID ir Next. Kitame lange pasirinkite asmens tapatybę patvirtinančio dokumento tipą. Patariu rinktis PASSPORT (pasas, tapatybės kortelė). Pasirinkę failą iš kompiuterio paspauskite NEXT. Kai dokumentas bus įkeltas, grįžkite į tą vietą, kur pasirinkote Photo ID. Vietoj Photo ID pasirinkite Proof of Address. Naujame lange reikės pasirinkti formos tipą: suteiktų paslaugų už telefoną ar draudimą sąskaitos kopija, kad matytųsi adresas, arba internetinės bankininkystės kopija su adresu ir pan. Pasirinkę failą iš kopiuterio paspauskite NEXT. Jūsų narystė bus aktyvuota, kai banko darbuotojai patvirtins dokumentus. Tai gali užtrukti savaitę arba mažiau. Dirbti webuose galite pradėti tik atsidarę sąskaitą, o dokumentus galite išsiųsti patvirtinti narystę bet kada.

Sign up for PayPal and start accepting credit card payments instantly.